Hakkımızda

Yeni Nesil Genetik
Profesyonel Akademik Kadro
Yenilikçi Teknoloji

NGC Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi, 2017 yılında alanında uzman ve yetkin ekibi ile İstanbul’da kurulmuştur. NGC Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi; genetik tanı ve kişiye özel tıp alanında ulusal ve uluslararası ölçekte hizmet veren özel bir genetik hastalıklar tanı merkezidir. Teknolojik alt yapısı ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden ve katkıda bulunan akademik kariyere sahip ekibi ile birlikte yeni nesil genetik sloganıyla tıbbi genetiğin en çağdaş test ve yöntemlerini herkesin anlayabileceği basitlikte, ulaşılabilir olarak sunmaktadır.   Sunmuş olduğumuz hizmetler ulusal ve uluslararası bağımsız ve yetkili kuruluşlar tarafından denetlenmektedir. NGC Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi alanında uzman personeli ile sürekli kendini geliştirmeyi, en kaliteli en güvenilir ve en ulaşılabilir hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Merkezimiz akademik kadrosu ile sadece gönderilen numuneler üzerinden değil, hastanın bizzat kendisi ve numuneyi gönderen hekim ile yakın iletişim kurarak, tanı ve tedaviyi destekleyici çözümler sunmaktadır.

 

Bu noktada merkezimizde görev yapan tıbbi genetik hekimlerimiz;

Prof. Dr. Emre TEPELİ ve Doç. Dr. Ahmet ULUDAĞ hastalarımızı merkezimizde değerlendirip ayrıntılı bireysel genetik danışma hizmeti sunmaktadır.

 

Tarihimiz

NGC Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi, 2017 yılında alanında uzman ve yetkin ekibi ile İstanbul’da kurulmuştur.

Misyonumuz

Genetik analiz ve klinik danışmanlık hizmetlerini; en güncel bilimsel bilgi, tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, en yüksek teknoloji ve kalite standartlarında, vicdan, ahlak ve şeffaflıktan ödün vermeden; mutlu, uzman ve tecrübeli bir ekiple, hasta odaklı olarak sunmaktır.

Vizyonumuz

Temel değerlerden ve bilimsellikten asla ödün vermeden bilimsel çalışmalarımız ve başarılarımızla ulusal ve uluslararası alanda lider ve örnek olmak.

Randevunuzu alın: +9 0212 909 9220

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.