Prof. Dr. Emre TEPELİ

Kurucu Ortak

Doç. Dr. Emre Tepeli, 2001 yılında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2001-2003 yılları arasında Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji ve Genetik AD’ da araştırma görevlisi olarak çalıştı. 2003-2007 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik AD’ da doktora öğrenimini tamamladı. Dr. Tepeli, 2008-2013 yılları arasında PAÜ Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik AD’ da Yardımcı Doçent, 2013 yılından itibaren de doçent kadrosunda çalıştı. Dr. Tepeli, Ocak 2017 tarihinde görevlendirme ile İstanbul Fatih Kamu Hastaneler Birliği Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi Genetik Tanı Merkezinde göreve başladı. Dr. Tepeli, Mayıs 2017- Ocak 2018 tarihleri arasında İstanbul Fatih Kamu Hastaneler Birliği Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları EAH’ de Başhekim olarak görev yaptı.

Dr. Tepeli’ nin uluslararası dergilerde yayınlanmış 28, ulusal dergilerde yayınlanmış 13 makalesi bulunmaktadır. Ayrıca 30 araştırma projesinde görev alan Dr. Tepeli, 2 adet Tıpta Uzmanlık Tezi yönetmiştir. Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş 80’ nin üzerinde çalışması bulunan Dr. Tepeli’ nin, bu kongrelerden alınmış farklı ödülleri bulunmaktadır. Dr. Tepeli, Tıbbi Genetik Derneği, Türkiye Hemofili Derneği ve Hemotolojik Onkoloji Derneğinde üyeliği bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babası olan Dr. Tepeli, Next Genetic Center Genetik Hastalıklar Tanı Merkezinde Mesul Müdür olarak görevine devam ediyor.

GENETİK DÜNYASI

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.